Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vánoce i příchod roku 2018 náležitě oslavil také snídaňový pejsek Sunny. Na čem si o Štědrém dni pochutnal a jak zvládal silvestrovský ohňostroj? Dělal i něco, co by neměl!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Jak si Sunny užil Vánoce a Silvestra? Dělal něco, co by rozhodně neměl!

Vložit video na:

aktualizováno 03.01.2018, 09:26 | 03.01.2018, 09:26 | PJ

Vánoce i příchod roku 2018 náležitě oslavil také snídaňový pejsek Sunny. Na čem si o Štědrém dni pochutnal a jak zvládal silvestrovský ohňostroj? Dělal i něco, co by neměl!

Bez řízku, bramborového salátu, cukroví nebo třeba vánočky si vánoční svátky dokáže představit jen málokdo. Spousta těchto dobrot, na které se celý rok těšíte, je však naprosto nevhodná pro vaše čtyřnohé mazlíčky! „Samozřejmě by se to nemělo, ale vzhledem k tomu, že máme ty psy rádi, tak jim chceme udělat radost. Přesto by měl být příděl pochutin pouze symbolický,“ vysvětloval Radek Fuxa, trenér pejska Sunnyho. Vánočka snídaňovému pejskovi však skutečně chutnala!

Sunny
(Foto: instagram / Snídaňové štěně)

Velkým tématem jsou v tomto období také silvestrovské ohňostroje, které dokážou nejednoho zvířecího miláčka pěkně potrápit. Jak Radek na novoroční oslavu Sunnyho připravoval? „Musíme si uvědomit, že třeba za druhé světové války kolem psů jezdily tanky, střílelo se, dokonce ti samotní psi byli členy různých jednotek. Proto věřím, že kdyby chovatelé své psí kamarády na hluk připravovali v průběhu celého roku, nebyl by to pak pro ně takový šok,“ rozpovídal se Sunnyho trenér.

  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 7
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 6
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 5
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 4
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 3
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 2
  • Sunnyho Vánoce a Silvestr - 1

A jak si zlatý retrívr užíval svůj první sníh? I to Radek prozradil v rozhovoru!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co nedělat, když ve městě potkáte asistenčního psa? Sunnyho trenér apeluje na veřejnost!

VIDEO: Náročné předvánoční období pro Sunnyho. Co dělá a proč ho trenér musí uplácet pamlsky?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Sunny a Vánoce

VIDEO: Co nedělat, když ve městě potkáte asistenčního psa? Sunnyho trenér apeluje na veřejnost! »

Na blížící se Vánoce se těší i snídaňové štěně Sunny, které zároveň přináší zajímavé tipy, jak s vašimi chlupatými miláčky strávit toto radostné období bez jakýchkoliv problémů. Na co byste si měli dát pozor? ... více»

Sunny ve Snídani - 1

VIDEO: Náročné předvánoční období pro Sunnyho. Co dělá a proč ho trenér musí uplácet pamlsky? »

Pravidelný trénink se nesmí zanedbávat ani v období před Vánoci. Sunny se svým trenérem vyrazil na Mikulášskou, která byla hodně odlišná od těch klasických, na jejímž konci dostanou děti nadílku od Mikuláše, anděla a čerta. Jak probíhala a jak bude Sunny trávit Vánoce? ... více»