Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Na první pohled se může zdát, že odsouzené ženy za mřížemi mají pohodu. Jenže některé z nich stráví ve vězení pěkných pár let. Tato představa je pro někoho natolik ubíjející, že se uchýlí k tomu nejkrajnějšímu řešení. Šokující pohled se naskytl Li...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

V cele uviděla něco, na co NIKDY NEZAPOMENE: Z tohoto ŠOKU se Libuše dostávala hodně dlouho!

Holky pod zámkem
zdroj: TV Nova Holky pod zámkem
aktualizováno 19.05.2017, 11:02 | 19.05.2017, 08:42 | Nova.cz

Na první pohled se může zdát, že odsouzené ženy za mřížemi mají pohodu. Jenže některé z nich stráví ve vězení pěkných pár let. Tato představa je pro někoho natolik ubíjející, že se uchýlí k tomu nejkrajnějšímu řešení. Šokující pohled se naskytl Libuši, která našla svoji spoluvězenkyni tak, že na to nikdy nezapomene. Co udělala?

Přehrát poslední díl

Unikátní dokumentární série Holky pod zámkem odkrývá divákům příběhy několika žen, které si odpykávají různé tresty. Ve Velkých Přílepech, Opavě a Světlé nad Sázavou strávil natáčecí štáb celých osm měsíců. Během nich nasbíral velkou spoustu životních osudů, zjistli, jaká nepsaná pravidla ve věznicích fungují, a dokonce se podařilo udělat rozhovory i s několika příbuznými.

holky pod zámkem - 2 díl - 5
(Foto: TV Nova)

Ženy tráví ve vězení dny různě. Spousta z nich pracuje, většina také vyrábí nejrůznější výrobky, které buď posílají domů, rozdávají ve věznicích vychovatelům, nebo posílají do různých hospiců a jiných zařízení. Pro některé ženy je ale pocit let strávených za mřížemi natolik ubíjející, že se rozhodnou radši se životem skoncovat. Ve vězení, kde jsou odsouzené pod neustálým dohledem, to ale není tak jednoduché.
Holky pod zámkem II - 6
(Foto: TV Nova)

Jedné z testankyň se to ale povedlo – tedy skoro! Když Libuše (56) vešla do cely a viděla, že její spoluvězenkyně Huyen se pokouší o sebevraždu oběšením, okamžitě věděla, co dělat. Přiskočila a zachránila ženě život. Za to dostala pochvalu, která je jedním ze základních bodů, které se sčítají, a mohou pak významně pomoct při jednání o podmínečném propuštění.
Holky pod zámkem - 2
(Foto: TV Nova)

Libuše a Huyen se tak staly ve vězení opravdovými přítelkyněmi, které si navzájem pomáhají v cestě za nápravou.
 

Zda se jim to povede, na to se dívejte každou středu v unikátním dokumentu Holky pod zámkem od 21:35 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE

DOPIS NA USMÍŘENOU: Odpustí Michaela partnerovi, za kterého sedí ve vězení? HLASUJTE v anketě!

DRSNÉ DĚTSTVÍ S FEŤAČKOU: U mámy jsem nikdy nebyl na prvním místě! Z této zpovědi mrazíSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář