Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ve vězení se po odsouzených trestankyních vyžaduje dodržování pravidel. Když se jim odsouzené postaví, musí za to pykat. A jak takový trest vypadá?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VIDEO: Trest za napadení dozorce? Tohle by nechtěl zažít nikdo. Trestankyně prý zavírají jako zvířata!

Vložit video na:

aktualizováno 30.06.2017, 12:00 | 30.06.2017, 12:00 | Nova.cz

Ve vězení se po odsouzených trestankyních vyžaduje dodržování pravidel. Když se jim odsouzené postaví, musí za to pykat. A jak takový trest vypadá?

Když se ve vězení odsouzené chovají slušně, dozorci jim dávají prostor a klid. Pokud se ale přísným pravidlům věznice postaví, čeká je drsný trest. V dokumentu Holky pod zámkem mohli diváci vidět, že ve věznici ve Světlé nad Sázavou zavírají neposlušné ženy do tzv. díry. Tam je čeká tvrdý režim!

Holky pod zámkem - 7.díl - 5
(Foto: Nova.cz)

Připoutané postele, jeden stůl, jedna židle, jedna cigareta na den, žádný kontakt s okolním světem nebo ostatními spoluvězenkyněmi. Jak to ale chodí v opavské věznici, ze které nedávno propustili ženu, která zpronevěřila čtyři a půl milionu korun?

Libuše z Holek pod zámkem
(Foto: TV Nova)

Když odsouzená nadává dozorcům, nebo je dokonce napadne, musí je zaměstnanci věznice potrestat. Kázeňský trest nebo samotka patří k těm mírnějším pokáráním. Dozorci prý mohou v krajních případech ženy i připoutat nebo zavřt do klece! Toto všechno je v rámci režimu a ve stanovách věznice.

Holky pod zámkem - 7.díl - 15
(Foto: Nova.cz)

Co jedna z podmínečně propuštěných trestankyň prozradila o šikaně ve vězení? Jaké měla s dozorci vztahy? O tom všem se žena odsouzená za finanční podvody nebála promluvit na kameru...

Holky pod zámkem - 7.díl - 21
(Foto: Nova.cz)

Podívejte se na EXKLUZIVNÍ video!

ČTĚTE TAKÉ

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!


 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář