Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pár minut potom, co Libuši podmínečně pustili z vězení, jí předali výhrůžné dopisy od člověka, kterého měla v minulosti obrat o tři a půl milionu korun. Žena už ví o koho jde! Co mu chce provést?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

PŮJDE LIBUŠE ZNOVU ZA MŘÍŽE?! Toto chce udělat muži, který ji vyhrožuje likvidací. Už zná jeho identitu!

Vložit video na:

aktualizováno 03.07.2017, 13:39 | 03.07.2017, 13:38 | Nova.cz

Pár minut potom, co Libuši podmínečně pustili z vězení, jí předali výhrůžné dopisy od člověka, kterého měla v minulosti obrat o tři a půl milionu korun. Žena už ví o koho jde! Co mu chce provést?

Nedávno byla veřejnost informována o tom, že bývalé trestankyni Libuši, kterou diváci TV nova znají z dokumentární série Holky pod zámkem, posílá neznámý pisatel dopisy plné výhrůžek a nenávisti. V dopisech padala i slova o likvidaci rodiny! To Libuši pochopitelně vyděsilo, a tak se rozhodla celou situaci rázně řešit!

VÝHRŮŽKY LIKVIDACÍ RODINY: Libuše musí na svobodě čelit drsným nadávkám! Co jí napsali?

Odsouzená žena, která za mřížemi strávila sedm let a jeden měsíc, než ji podmínečně propustili, už totiž zná identitu autora dopisů. Sama Libuše zavolala do redakce zpravodajství Televize Nova, aby reportérce poskytla exkluzivní vyjádření o celé situaci. Jak vlastně přišla na to, kdo jí dopisy posílá?

Libuše z Holek pod zámkem
(Foto: TV Nova)

Údajně jí vyhrožuje muž, který byl v minulosti soudně trestaný a ve výkonu trestu. Libuše mu díky společnosti, kterou s manželem založili, pomohla nejen s hypotékou na dům, ale taky se za muže zaručila a dala mu zaměstnání ve firmě, aby ho z vězení podmínečně propustili. Proč jí tedy vyhrožuje? Podle Libuše je všechno úplně jinak. Ve vězení totiž na kameru neřekla zdaleka všechno...

Poslechtěte si, co Libuše všechno odhalila ze své minulosti a co se chystá s mužem, který vyhrožuje jí i její rodině udělat. PUSŤE SI VIDEO!

Anketa
Věříte Libuši, že byla ve vězení nevinně?
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář