Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Michaela strávila za mřížemi dlouhých osm měsíců kvůli dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Neodpykávala si svůj trest, ale trest svého partnera, jak sama tvrdí! Jak moc se změnila od pobytu ve vězení? Dnes byste ji nepoznali!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Michaela z Holek pod zámkem se od dob vězení neuvěřitelně změnila. Takhle dnes vypadá!

Holky pod zámkem - Michaela
zdroj: TV Nova Holky pod zámkem - Michaela
aktualizováno 29.06.2017, 21:27 | 29.06.2017, 14:41 | Nova.cz

Michaela strávila za mřížemi dlouhých osm měsíců kvůli dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Neodpykávala si svůj trest, ale trest svého partnera, jak sama tvrdí! Jak moc se změnila od pobytu ve vězení? Dnes byste ji nepoznali!

Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězení ve Velkých Přílepech měla odsedět patnáct měsíců za svého partnera, který řídil její firemní vozidlo, když na přechodu srazil chodce. Přítel požádal Michaelu, aby vzala řízení na sebe, protože měl předtím pivo. Než policie dorazila, Michaela si přesedla na místo řidiče a policistům pak tvrdila, že řídila.

Holky pod zámkem - Michaela - 1

Aktuální fotografie – Michaela už jenom září!

Právník Michaele poradil, aby nechodila s pravdou na policii, jelikož by mohla dostat trest za křivou výpověď místo pouhé podmínky. Chodec, ale v nemocnici na následky zranění zemřel a z dopravní nehody se tak stalo usmrcení z nedbalosti. Michaela se rázem ocitla ve vězení.

Holky pod zámkem - live stream s Michaelou - 6
(Foto: TV Nova)

 

Během svého pobytu ve vězení nemohla Michaela pracovat, a proto si našla jinou zábavu – malování, kterému se věnuje i po prospuštění z vězení. Svou tvorbu pravidelně zveřejňuje na svém profilu na Facebooku Mischa Sancheess. Co skrývají obrazy, které maluje už v prostředí svého domova?

Holky pod zámkem - Michaela - 2

Z vězení, kde neuvěřitelně strádala, byla Michaela podmínečně propuštěna po polovině trestu a dnes již žije běžným životem. Z Michaely se stala opět krásná žena, která o sebe dbá a umí si užívat života. Obklopuje se rodinou a nejbližšími, což jí očividně velmi prospívá a vypadá opravdu skvěle! Souhlasíte? Posuďte sami, jak to teď Michaele sluší.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!

ŽIVOT PO VĚZENÍ: Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? Vrátila se k příteli? Otevřená zpověďSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář