Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Čerstvě propuštěná trestankyně se na svobodě cítí jako ryba ve vodě! Jak jinak by na kameru mnohla říct o Jiřím Kajínkovi něco takového? Jak na to asi muž odsouzený za dvojnásobnou vraždu zareaguje?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

MĚLA BY SE ZAČÍT BÁT? Tohle řekla propuštěná Libuše na kameru o Jiřím Kajínkovi!

Vložit video na:

aktualizováno 05.07.2017, 14:10 | 05.07.2017, 14:09 | Nova.cz

Čerstvě propuštěná trestankyně se na svobodě cítí jako ryba ve vodě! Jak jinak by na kameru mnohla říct o Jiřím Kajínkovi něco takového? Jak na to asi muž odsouzený za dvojnásobnou vraždu zareaguje?

Libuši Jelínkovou si diváci TV Nova jistě pamatují z nedávné dokumentární série Holky pod zámkem. Ve věznici mělo její slovo velkou váhu už proto, že vždycky měla dostatek tabáku a ostatních cenných komodit, kterými ji do vězení zásobovali manžel a syn. Ženu odsouzenou za finanční podvody ve výši čtyř a půl milionu korun ale nedávno propustili. Na svobodě se okamžitě začlenila do běžného život a jak to tak vypadá, nebojí se ani výhružných dopisů od poškozených lidí. Nebo tak kontroverzní postavy, jakou je Jiří Kájínek.
 

PŮJDE LIBUŠE ZNOVU ZA MŘÍŽE?! Toto chce udělat muži, který ji vyhrožuje likvidací. Už zná jeho identitu!

Jiří Kajínek byl roce 1998 odsouzen za dvojnásobnou vraždu a jeden pokus vraždy k doživotnímu trestu odnětí svobody. Během pobytu ve vězení se z něj několikrát pokusil uprchnout. Nedávno byl ale na žádost samotného prezidenta Miloše Zemana propuštěn z vězení definitivně.

Jiří Kajínek
(Foto: Profimedia)

Když se reportérka TV Nova Libuše ptala, co na celou situaci okolo Kajínka říká a co by mu vzkázala, nestačila se divit. Co si o jeho propuštění bývalá trestankyně myslí? A stála by o setkání s mužem, ze kterého má velká část národa respekt a rozporuplné pocity?

Holky pod zámkem - život po/Libuše - 4
(Foto: Nova.cz)

Podívejte se na VIDEO!


ČTĚTE TAKÉ

VIDEO: To neuhodnete! Holky pod zámkem a Výměna manželek mají společnou jednu podstatnou věc!

DETAILY ZE SPRCH: Jak ve vězení probíhá hygiena? Bývalá trestankyně promluvila!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář