Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

12.03.2018, 10:14
Charlieho andílci, Lucy Liu

ODHALENO: Lucy Liu pracovala jako striptérka! Slavná herečka ukazovala své vnady ve velkém

Věděli jste, že herečka Lucy Liu pracovala jako striptérka? A to není vše! Jak se jí podařilo z dívky, která ještě v pěti letech neuměla anglicky, vypracovat na hvězdu první velikosti?  více»
07.03.2018, 17:30
Sherlock Holmes: Jak prosté - 8. díl - Zapomenutá bomba

Co má Sherlock Holmes společného s Bradem Pittem? Nová verze legendárního detektiva vás dostane!

Watson jako žena a další změny oproti originálu! Vyšinutý Sherlock Holmes se v seriálu Jak prosté představí ve zcela novém světle. Co jste o této populární sérii určitě nevěděli?  více»
24.02.2018, 15:41
Lovci pokladů - 6

VELKÝ NÁVRAT Nicolase Cage? Davy fanoušků volají po pokračování série Lovci pokladů!

Práce na třetím díle Lovců pokladů započaly již před neuvěřitelnými jedenácti lety! Davy fanoušků se spojily a volají po pokračování. Dočkají se ho konečně?  více»
25.02.2018, 09:57
Will Smith - fotka z dětství

FOTO: Tenhle rozkošný klučina dnes patří mezi nejznámější tváře světa! Kdo to je?

Kdo v té době vůbec mohl tušit, že se z tohoto vysmátého klučiny jednou stane velkolepá hvězda známá po celém světě? Poznáváte, o koho jde?  více»
25.02.2018, 09:57
Česká spojka - 6

ODHALENÍ: Chris Rock, Anthony Hopkins a jiné hvězdy! Ale film Česká spojka měl být původně mnohem lepší

Česká spojka je americký trhák, v němž má Česká republika nemalou roli. Původně ale tento snímek měl být dost odlišný. Lišit se mělo obsazení i pojetí celého filmu.  více»
25.02.2018, 11:46
Andrea Kerestešová Růžičková - 7

Andrea Růžičková je maminkou Tobiáše na plný úvazek. A co práce, plánuje návrat do Ordinace?

Rubrika Hvězdy Novy mapuje, co se děje v životě nováckých tváří a za uplynulý týden toho nebylo málo. Kdo slavil co, komu nebyla v zimě zima v plavkách a jak je Marice z Ordinace na mateřské? To a více už ve videu.  více»
24.02.2018, 16:33
Big Lebowski - 1

FILM, KTERÝ ZMĚNIL SVĚT: Díky Big Lebowskimu vzniklo nové náboženství, ke kterému se hlásí přes sto tisíc lidí!

Hlavní postava, která se objevuje v každé scéně, vznik nového náboženství a scény plné konspiračních teorií! Co vše jste nevěděli o filmu Big Lebowski?  více»
24.02.2018, 14:43
Hledá se Nemo, galerie - 6

ŽALOBA! Je slavný animák Hledá se Nemo originál, nebo Disney okopírovali nápad někoho jiného?

Věděli jste, koho sesadila ryba Nemo z 1. příčky mezi animáky? A co stojí ve skutečnosti za obžalobou společnosti Walt Disney Pictures?  více»
24.02.2018, 11:26
Tereza Jandová - moderátorka

ODHALENÍ: Moderátorka Tereza Jandová je těhotná! Bude to holka, nebo kluk?

Moderátorka Počasí a Ranních televizních novin Tereza Jandová oznámila radostnou novinu. Je těhotná! Bude mít holčičku, nebo chlapečka? A jak na radostnou zprávu reagoval manžel?  více»
23.02.2018, 19:08
Jak prosté

Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Dobrodružství Sherlocka Holmese je stále atraktivní tématikou a těší se mnoha filmovým adaptacím. Americká televizní síť CBS se inspirovala dílem Sira Arthura Conana Doyla a vytvořila volnou adaptaci "Sherlock Holmes: Jak prosté". Co nový seriál zachoval z knižní předlohy a co naopak novému Holmesovi chybí?  více»
16.02.2018, 11:38
RunTour

Oblíbený běžecký závod opět v Českých Budějovicích!

Česká Pojišťovna RunTour České Budějovice – vítěz ankety prestižního běžeckého webu Běhej.com opět odstartuje běžeckou sezonu na jihu Čech! Stane se tak v sobotu 14. dubna na náměstí Přemysla Otakara II., kde odstartuje už sedmý ročník největšího a nejoblíbenějšího seriálu běžeckých závodů pro rodiny s dětmi – Česká Pojišťovna RunTour. Délka tratí zůstává stejná. Pro začátečníky se poběží trať NOVA RUN 5KM, pro ty ostřílenější běžce poté Česká pojišťovna 10 km. Kromě těchto distancí nebudou chybět dětské závody s Rákosníčkem o délce 500 a 1 000 metrů. RunTour si letos dopřejí běžci v osmi krajských městech po celé České republice – České Budějovice, Brno, Ústí nad Labem, Olomouc, Liberec, Ostrava, Praha a Pardubice. Registrovat se můžete pomocí webových stránek www.run-tour.cz.  více»
21.02.2018, 11:04
Arrow

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!

Stephen Amell je archetypem drsňáka, který si ví se vším rady. Tedy alespoň ve svých rolích. Jak to má ve skutečnosti? Moc se to neliší...  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 602