Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

03.01.2018, 13:10
Dobyvatel - soutěž

SOUTĚŽ: Kdo vyhrál oblíbenou deskovou hru Dobyvatel? Zde jsou jména vítězů!

Před Vánoci byla vyhlášena soutěž o deskovou hru Dobyvatel. Byla potřeba jen odpovědět na jednoduchou otázku. Kdo odpověděl správně a měl to štětsí, že byl vylosován?  více»
29.12.2017, 15:00
Ať žijí duchové - 1

Kdo pil během natáčení pohádkové komedie Ať žijí duchové vodku? Málem to skončilo průšvihem!

To by vás nenapadlo! Kdo pil během natáčení pohádkové komedie Ať žijí duchové! vodku? A jak se natáčela slavná scéna v hladomorně? Tyto zajímavosti z natáčení oblíbeného filmu vás dostanou!  více»
30.12.2017, 18:01
Seriálové krásky

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?  více»
30.12.2017, 11:10
Ledové království - 21

Vlasy, které proletí rukou, či mizející sněhulák. I dokonalá pohádka Ledové království má své chyby!

K Vánocům patří neodmyslitelně pohádky. Letos se diváci mohou těšit na jednu z nejlepších animovaných pohádek vůbec. Ledové království ovládlo celý svět, tedy minimálně ten dětský. Všimli jste si ale při sledování těchto chyb?  více»
29.12.2017, 17:45
Fešáci z Nováckých seriálů!

VYSNĚNÉ RANDE SE SERIÁLOVÝM FEŠÁKEM: Kdo by to byl? Dejte mu hlas!

Charismatický, pohledný, férový, svalnatý, drsný, romantický. Jakému typu mužů dáváte přednost? Který vás zaujal natolik, že byste ho chtěli poznat i ve skutečnosti? A co víc, třeba s ním rovnou zajít na rande? Dejte hlas milovanému fešákovi!  více»
28.12.2017, 12:00
S čerty nejsou žerty

ODHALENÍ 7 VELKÝCH CHYB v pohádce S čerty nejsou žerty: Žaluzie v oknech i umělá stěna! A co víc?

Pohádka S čerty nejsou žerty je plná na svou dobu velmi pokrokových triků! Tvůrcům však uniklo několik detailů, kterých si všimnou pouze velmi vnímaví diváci. Patříte mezi ně?  více»
27.12.2017, 08:12
Marečku, podejte mi pero!

Diváci ho stále milují, ale jeho osobní život nebyl tak růžový... Jiří Sovák by dnes oslavil narozeniny!

Stopa Jiřího Sováka v československém filmu je nesmazatelná. Exceloval jak na stříbrném plátně, tak na jevišti. Jeho blízcí s ním však prožívali těžké chvíle... Představitel legendárního Evžena Humla z Chalupářů by dnes oslavil sedmadevadesáté narozeniny!  více»
26.12.2017, 11:46
Frozen - 5

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU: Oscarová pohádka Ledové království vydělala desítky miliard korun! Co stálo za jejím úspěchem?

Ledové králoství je jedním z nejpopulárnějších animovaných filmů posledního desetiletí. Příběh dvou sester Anny a Elsy si získal miliony diváckých srdcí a vyhrál dva Oscary! Co všechno museli tvůrci podstoupit, než se jim podařilo film natočit?  více»
26.12.2017, 11:34
Šest medvědů s Cibulkou

TAJEMSTVÍ z natáčení filmu Šest medvědů s Cibulkou: Zuřivé šelmy při natáčení filmu zdemolovaly celý kabinet!

U rodinné komedie Šest medvědů s Cibulkou se už desítky let baví malí i velcí. Díky obsazení dětmi i různými zvířaty vzniklo při natáčení filmu hodně zajímavých příhod.  více»
26.12.2017, 11:22
Vánoční pohádky

VELKÁ ANKETA: Která z pohádek je vaší srdcovou záležitostí? Máte radši klasiku, nebo některou z novinek?

Díky pohádkám se mohou nejen malí diváci snadno přenést do světa plného fantazie, nadpřirozených bytostí a kouzel. A co vy, dáte přednost léty prověřené klasice, nebo si vaše srdce naopak získala některá z novějších pohádek? Hlasujte pro svou nejoblíbenější!  více»
25.12.2017, 14:39
Čertova nevěsta - 7

Pohádka Čertova nevěsta se měla natáčet už před 15 lety! Nastal však velký problém...

Česká pohádka s názvem Čertova nevěsta dokázala tvůrce pěkně potrápit. Aby nakonec film vznikl, musel dokonce i režisér Zdeněk Troška sáhnout do své kapsy. Co se dělo na place?  více»
24.12.2017, 17:52
Oblíbené princezny dnes

FOTO: Jak vypadají a co dnes dělají nejoblíbenější pohádkové princezny? Herectví už se nevěnuje ani jedna z nich!

Když tyto herečky hrály princezny v oblíbených pohádkách, byly velmi mladé. Co dělají dnes, po mnoha letech od jejich zlomových rolí? A poznali byste je vůbec?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 582