Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Odvažte se zažít víc.

29.05.2017, 11:06
Holky pod zámkem - Marie

VIDEO: Krásná Marie promluvila! Dostat se do jedné cely s vražedkyní je velmi snadné, popsala své utrpení

Jaké to je dostat se do vězení po třicáté deváté? Čeho se bojí dvacetiletá Hanka? A jaké to je spát v jedné cele s vražedkyněmi? Podívejte se na ukázku ze čtvrtého dílu Holek pod zámkem.  více»
27.05.2017, 16:10
Holky pod zámkem - Život po

DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT a slyšela jsem strašné věci! Zapomene někdy?

Příběh Michaely z unikátního dokumentu Holky pod zámkem patří rozhodně k těm nejdrsnějším. Po celých osmi měsících je žena, která tvrdí, že na sebe vzala vinu za svého partnera, z vězení venku! Jak se jí dnes daří? A jak na pobyt ve vězení vzpomíná?  více»
26.05.2017, 14:31
Holky pod zámkem - live stream s Michaelou - 5

POPRVÉ V ŽIVÉM PŘENOSU: Michaela odkryla drsné praktiky dozorců a promluvila o sexu za mřížemi

Michaela z dokumentu Holky pod zámkem byla podmínečně propuštěna a v živém streamu prozradila, jaké byly její začátky ve vězení. Odkrývá i drsné praktiky dozorců a taky to, jak ji spoluvězenkyně lákala k vztahu za mřížemi! Podívejte se na zpověď ženy, která se do vězení dostala kvůli svému partnerovi.  více»
23.05.2017, 11:47
Holky pod zámkem - Doda - 4

Z TOHO MRAZÍ: Třetí den už se nedá zvládnout! Takhle vypadá nejhorší trest ve vězení. VIDEO

V dalším díle dokumentární série Holky pod zámkem diváci uvidí, co čeká vězeňkyně v případě porušení pravidel. Jsou potrestány pobytem v upravené cele, které se říká „díra“. A sem byste se dostat opravdu nechtěli!  více»
24.05.2017, 22:35
Holky pod zámkem - život po

ŽIVOT PO VĚZENÍ: Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? Vrátila se k příteli? Otevřená zpověď

Michaela strávila ve vězení osm měsíců. Neodpykávala si svůj trest, ale trest svého partnera. Jak žije pár měsíců po propuštění na svobodu? Natáčecí štáb pustila k sobě domů!  více»
25.05.2017, 18:42
Holky pod zámkem - odsouzené - 8

LIVESTREAM: Michaela z Holek pod zámkem odpovídala živě: Jak žije po návratu z vězení? Odpustila příteli?

V dokumentární sérii Holky pod zámkem mohli diváci vidět i příběh podnikatelky Michaely, která tvrdí, že se do vězení dostala, protože na sebe vzala vinu za svého partnera Romana. Po osmi měsících je venku, a vy teď máte jedinečnou možnost, položit jí otázky, které vás zajímají.  více»
25.05.2017, 11:16
Holky pod zámkem - Margita

PROČ SE CHCE ZABÍT? Na psychické problémy jí zadělal zvrhlý otec! Kamarádka Margity z Holek pod zámkem poprvé otevřeně

Margita (25) se do vězení v Opavě dostala za krádeže, výtržnictví a ublížení na zdraví. Už několikrát se za mřížemi pokusila o sebevraždu, svůj trest si proto odpykává na odělění pro osoby s psychickými poruchami. Dříve to byla úplně normální holka, v její rodině se ale stalo něco, co ji navždy změnilo!  více»
24.05.2017, 22:45
Holky pod zámkem - 3.díl

3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Příběh odsouzené Míši vyvrcholil! Kdo ji jako první přišel domů navštívit?

Michaelu podmínečně propustili! Doma na ni nečekal jen syn Michael, nečekanou návštěvu v podobě partnera Romana, za kterého si žena údajně trest odpykávala, zachytily i kamery TV Nova. Jak Míša reagovala? A co ještě třetí díl Holek pod zámkem přinesl?  více»
24.05.2017, 12:20
Holky pod zámkem - raport - 3

VIDEO: Ani dokonalá skrýš nepomohla! Co se našlo při kontrole v jedné z vězeňských cel?

Věznice mají svá pravidla, na jejichž dodržování dohlíží jednotliví dozorci z různých oddělení. Jak vypadá kontrola, která za mřížemi probíhá KAŽDÉ RÁNO? Rozhodně to není nic příjemného!  více»
20.05.2017, 14:07
Holky pod zámkem - Kateřina

MEZI KLIENTY BYLA OBLÍBENÁ: Kateřina kradla na objednávku, odnesly to její děti. Co se stalo?

Příběh šestadvacetileté Kateřiny je opravdu drsný. Když nastupovala do výkonu trestu, musela mladá žena odložit dvě ze čtyř dětí do sociální péče. Za co byla odsouzená? A jak vzpomíná na to, když jí přišla do porodnice obsílka od soudu?  více»
17.05.2017, 22:40
Holky pod zámkem - 2.díl

CELÝ 2. DÍL: Příbuzní odsouzených žen promluvili! Má ještě dealerka Bobina u syna šanci? Tohle o ní ŘEKL!

Druhý díl dokumentu Holky pod zámkem začal rozvíjet příběhy dalších žen, které si odpykávají za hříchy, jichž se na svobodě dopustily. Jak je možné, že Hanka je ve 20 letech souzená už posedmé? Jak to vypadá, když do věznice přijede mobilní bufet, a co je ve vězení největším bohatstvím?  více»
19.05.2017, 08:42
Holky pod zámkem

V cele uviděla něco, na co NIKDY NEZAPOMENE: Z tohoto ŠOKU se Libuše dostávala hodně dlouho!

Na první pohled se může zdát, že odsouzené ženy za mřížemi mají pohodu. Jenže některé z nich stráví ve vězení pěkných pár let. Tato představa je pro někoho natolik ubíjející, že se uchýlí k tomu nejkrajnějšímu řešení. Šokující pohled se naskytl Libuši, která našla svoji spoluvězenkyni tak, že na to nikdy nezapomene. Co udělala?  více»
 
1 2 3